Fournier 32,4
Vucevic 29,9
Pewne zwycięstwo Magic
Autor: skrzatos | Data dodania: 11.11.2017, 5:36
Koszykarze Orlando odnieśli czwarte wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie, dzisiejszej nocy pokonali Phoenix Suns 128:112. Pierwsza połowa była wyrównana (64:63), ale świetna trzecia kwarta (33:20 dla Magic) przesądziła o zwycięstwie gości. Bardzo dobre zawody rozegrał Gordon, który zaliczył 22 pkt na świetnej skuteczności 7/9 z gry, dodając do tego 7 zbiórek i 3 asysty. W końcu przełamał się Ross - zdobywca 17 pkt trafił 4 z 5 rzutów za 3 i na dodatek bardzo dobrze spisywał się w obronie kryjąc Devina Bookera (3/10 z gry, 10 pkt). Magicy oddali w tym meczu aż 43 rzuty osobiste, choć ze skutecznością nie było najlepiej (67%), ale na szczęście siedziały trójki (13/28). Teraz szybciutko udajemy się do Denver na mecz z Nuggets.