X Zlot Fanów Orlando Magic - 12-14 lipca 2019, Bydgoszcz, Hostel Pałacyk
Ostatni mecz
Scotiabank Arena, Toronto, ON
23/24.04.2019

Awans: Raptors (4-1)
B
o
x
96 : 115
Southeast Division
DrużynaWL%
Orlando Magic 42400.512
Charlotte Hornets 39430.476
Miami Heat 39430.476
Washington Wizards 32500.390
Atlanta Hawks 29530.354
Liderzy 2018/19
Punkty Zbiórki Asysty
Vucevic 20,8
Gordon 16,0
Fournier 15,1
Vucevic 12,0
Gordon 7,4
Isaac 5,5
Augustin 5,3
Carter-Williams 4,1
Vucevic 3,8
Przechwyty Bloki Minuty
Vucevic 1,0
Fournier 0,9
Ross 0,9
Bamba 1,4
Isaac 1,3
Vucevic 1,1
Gordon 33,8
Fournier 31,5
Vucevic 31,4
Shoutbox
Magiczny Wywiad [2]: Woynar
Autor: Szalan13 | Data dodania: 01.03.2018, 18:39
Szalan13: Jak zaczęła się Twoja przygoda z Orlando Magic? Co spowodowało że wybrałeś właśnie ten zespół? Jak długo kibicujesz Magikom?

Woynar : Moja przygoda z Orlando Magic zaczeła się jakoś w 2012 roku, choć NBA interesuję się od chwili obejrzenia “Kosmicznego Meczu”. Była to premiera w Polsce, więc to juz bardzo dużo czasu. Kiedyś kibicowałem Timberwolves jeszcze za czasów Garnetta. Lubiłem też innych zawodników jak np: Jason Williams aka White Chocolate, ogólnie jarałem się
całą NBA która ogólnie różniła się od dzisiejszej. W późniejszym czasie miałem dość długą przerwę od NBA. Dlaczego Magic? Po prostu chciałem odnowić kontakt z tą ligą. Chciałem kibicować jakieś drużynie, całkiem przypadkiem dowiedziałem się, że w Orlando gra Polak, znalazłem stronę Jin'a o tym zespole i tak to się zaczęło i trwa nadal mimo, że nie gra tu mój ulubieniec Victor Oladipo . Postanowiłem, że tu zostanę i tyle. Także kibicuję zarówno Magic jak i Oladipo.

Szalan13: Wszyscy wiemy, że twoim ulubieńcem jest Victor Oladipo. Jak zareagowałeś na wieść o jego wymianie?

Woynar : O transferze Oladipo dowiedziałem się z TT. Jak to przeczytałem nie mogłem w to uwierzyć, nie mogłem spać, ani jeść. A tak na poważnie to byłem zaskoczony i zły, ale po jakimś czasie stwierdziłem, że Victor dobrze trafił bo Thunder liczą się w walce o PO i będzie grał u boku takiego gracza jak Westbrook. Potem jak trafił do swojej rodzinnej Indiany też byłem zadowolony, szczególnie po tym jak zaczął sezon. Jego dobra gra nadal jest widoczna i Pacers tez powinni wejść do PO, więc cieszę że mój ulubieniec zagra w swoich pierwszych PO, bo w Magic nie miałby raczej szans przez najbliższy czas tam trafić. To że jestem jego wiernym fanem to nie znaczy, że zostawię kibicowanie Magic na rzecz Pacers, choć rzecz jasna jak zagrają w PO to będę zadowolony i będę im kibicował żeby zaszli jak najdalej, bo dzięki temu kariera Oladipo jeszcze bardziej się rozwinie. Kibice go uwielbiają. Nie wiadomo jakby jego kariera się potoczyła gdyby został w Magic.

Szalan13: Na zlotach fanów, jesteś niemalże rok w rok. Jak wspominasz chwile spędzone w Magicznym gronie? Który zlot najbardziej zapadł Ci w pamięci?

Woynar: Jeśli chodzi o zloty to oczywiście najbardziej wspominam swój pierwszy zlot. Jak na niego jechałem to nie wiedziałem czego oczekiwać, ale po pierwszych godzinach stwierdziłem, że jest super atmosfera, świetni ludzie itp. Żałowałem, że tak szybko się skończył. Czekam oczywiście na kolejny zlot i mam nadzieję, że zawitam po raz czwarty.

Szalan13: Przed nami draft w którym Magic będą wybierać z wysokim pickiem. Kto twoim zdaniem powinien zostać wybrany?

Woynar: Jeśli chodzi o Draft to nie za bardzo się znam, niektórzy z Was się tym bardzo interesują, ale moim zdaniem najbardziej potrzebujemy rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia. Gościa, który wezmie cięzar gry na swoje barki. Na pewno musi mięc dobry pogląd pola, musi umieć rzucać i trafiać z kazdej pozycji. Musi dobrze bronić, musi mieć to coś.

Szalan13: Nie sposób nie zapytać o Twoją kolekcję kart NBA. Jak idzie rozwijanie tej pasji?

Woynar: Jeśli chodzi o karty to rozwijanie kolekcji idzie w bardzo dobrym kierunku, choć zmieniły się priorytety. Na początku zbierałem wszelakie karty związane z Orlando Magic: autografy, karty z kawałkami koszulek. Po jakimś czasie postanowiłem, że będę zbierał karty tylko Dipo których obecnie mam ponad 120 sztuk. Ich ceny zaczynają się od kilkunastu złotych, a kończą na kilkuset. Obecna wartość wszystkich kart to kilka tysięcy złotych. Jakiś miesiąc temu postanowiłem zrobić listę 50 graczy których autografy chciałbym mieć, tak więc powolutku idzie to do przodu.
Komentarze
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
W celu rejestracji skontaktuj się z redakcją.
Nick:
E-mail:

| Zapomnij
Content Management Powered by CuteNews