X Zlot Fanów Orlando Magic - 12-14 lipca 2019, Bydgoszcz, Hostel Pałacyk
Offseason 2019
Przyszli do Magic

Chuma Okeke (SF/PF, Draft - 16. pick)


Odeszli z Magic

?
Southeast Division
DrużynaWL%
Orlando Magic 42400.512
Charlotte Hornets 39430.476
Miami Heat 39430.476
Washington Wizards 32500.390
Atlanta Hawks 29530.354
Liderzy 2018/19
Punkty Zbiórki Asysty
Vucevic 20,8
Gordon 16,0
Fournier 15,1
Vucevic 12,0
Gordon 7,4
Isaac 5,5
Augustin 5,3
Carter-Williams 4,1
Vucevic 3,8
Przechwyty Bloki Minuty
Vucevic 1,0
Fournier 0,9
Ross 0,9
Bamba 1,4
Isaac 1,3
Vucevic 1,1
Gordon 33,8
Fournier 31,5
Vucevic 31,4
Shoutbox
Co w Magic piszczy: - Plotki, tweety, wolni agenci
Autor: skrzatos | Data dodania: 01.07.2018, 22:05
Aaron Gordon razem z Victorem Oladipo w Indianie? Naaaah. Kilka dni temu w internecie zaroiło się od plotek odnośnie tego, że Pacers ostrzą sobie zęby na naszego skrzydłowego i są w stanie zaoferować mu kontrakt zaczynający się od 20-milionowej wypłaty już w pierszym roku. Nie było tutaj mowy o trzech literach, które najbardziej interesują Gordona (max), ale myślę, że jakiej oferty Gordon, by nie dostał to i tak zostanie ona wyrównana przez włodarzy Magic.

Inaczej sprawa ma się z Mario Hezonją, ponieważ w październiku ubiegłego roku młody zawodnik z Chorwacji nie otrzymał oferty kwalifikacyjnej i z dniem 1 lipca stał się niezastrzeżonym wolnym agentem. Zainteresowanie 23-latkiem już wykazali Sacramento Kings, ale jako pierwsi propozycję kontraktu złożyli mu New York Knicks oferując jednoroczny deal opiewający na kwotę 8.6 mln dolarów. Zobaczymy czy młody skrzydłowy z Chorwacji będzie chciał związać się krótkim kontraktem czy poczeka aż ktoś zaproponuje mu dłuższą (ale np. nieco skromniejszą w $) umowę. Orlando nadal są w grze?

Khem Birch zostaje w Magic na sezon 2018/19. Warta 1.38 mln dolarów umowa (gwarantowany kontrakt) będzie ważna przez najbliższe rozgrywki, dzięki czemu 25-latek, który był pozytywną historią drugiej połowy poprzedniego sezonu będzie dalej mógł walczyć o minuty m.in z rookiem Bambą i Vucevicem, który moim zdaniem może nie rozpocząć sezonu w barwach Orlando Magic.

Niezastrzeżony wolny agent Marreese Speights przenosi swój praktycznie bez wysoku rzut za 3 do Chin, gdzie podpisze kontrakt z Guangzhou Long Lion. Będzie to półroczny kontrakt wart 2 mln dolarów.

Mo Bamba został niezbyt miło przywitany w NBA przez Joela Embidda, który po udanym dunku na środkowym Orlando Magic powiedział: Welcome to the f*****g league." Oczywiście można to brać z przymrużeniem oka i tak zareagował na to Bamba:Jeśli chcemy być bardzo szczegółowi (a chcemy :D) to możemy tutaj pokazać (i pokażemy :D) jak Bamba odegrał się Embiidowi, który nawet nie zareagował na jego wsad.Sezon ogórkowy w pełni, nasza drużyna zmaga się dalej z brakiem rozgrywającego który mógłby występować w s5 (sorry DJ) i we wszystkich plotkach przejawiają się nazwiska m.in. Freda VanVleeta (zastrzeżony FA), Yogi Ferrell (zastrzeżony FA), Setha Curry'ego (FA). Wiadomo nie można się do tych wszystkich plotek (tworzonych też na potrzebę chwili i pod wyświetlenia) jakoś bardzo przywiązywać, a powinniśmy czekać na jakieś potwierdzone źródła.

Tak na koniec sentymentalnie: Czy wiecie, że Dwight Howard, Jameer Nelson oraz JJ Redick są wolnymi agentami ? :)))

BE MAGIC.
Komentarze
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
W celu rejestracji skontaktuj się z redakcją.
Nick:
E-mail:

| Zapomnij
Content Management Powered by CuteNews