Fournier 31,5
Vucevic 31,4
Co za mecz!!! Magic pokonali Raptors w Game1 !!!
Autor: skrzatos | Data dodania: 14.04.2019, 2:02
Koszykarze Orlando Magic sprawili nie lada sensację wygrywając po świetnym meczu w Kanadzie 104:101. Ciężki, pełen walki mecz, w którym to prowadziliśmy nawet różnicą 16 punktów w 2. kwarcie, ale po przerwie gospodarze nie dość, że odrobili straty, to i wyszli na kilkupunktowe prowadzenie. Ostatnia odsłona to wymiana ciosów i crunch time, w którym to decydujący lewy prosty wyprowadził DJ Augustin na 4 sekundy do końca trafiając zza łuku na 104:101 dla przyjezdnych! Szansę na doprowadzenie do remisu miał jeszcze lider Raptors - Leonard, ale nie trafił za 3 i nasi ulubieńcy mogą cieszyć się z jakże ważnego zwycięstwa na wyjeździe. Dla ekipy z O-Town zawodnikiem meczu został wcześniej wspomniany Augustin - 25 pkt (9/13 z gry, 4/5 za 3, 6 ast), ale każdy z graczy s5 zaliczył przynajmniej 10 pkt (choć na słabych skutecznościach). Walczyła też ławka (31-26), osobiste rzucaliśmy prawie bezbłędnie (18/20), wygraliśmy walkę na tablicach i nie popełnialiśmy zbyt wiele strat. Dla Toronto 25 pkt miał Leonard, bardzo dobre zawody rozegrał też Siakam (24 pkt, 9 zb, 4 ast), ale na nasze szczęście to było za mało. Magicy prowadzą 1-0, a kolejny mecz rozegramy w nocy z wtorku na środę o 2:00 w nocy czasu polskiego. GO MAGIC!!!