Fournier 31,5
Vucevic 31,4
Toronto bezlitośnie wypunktowało Magików
Autor: skrzatos | Data dodania: 22.04.2019, 3:36
Tym razem koszykarze Orlando Magic lepiej rozpoczęli mecz z Toronto, ale niestety z biegiem czasu było gorzej. W drugiej kwarcie goście prowadzeni przez Leonarda odskoczyli Magikom na kilkanaście punktów i do przerwy mieli bezpieczną przewagę (58:42). Po zmianie stron ekipa z O-Town dzięki dobrej grze mającego problemy z faulami Gorodona zdołała co prawda zmniejszyć straty (65:75), ale na więcej nie pozwolili rozstawieni z drugim seedem Raptors. To wszystko na co było nas stać i po kilku minutach ostatniej odsłony było po meczu. 42% z gry, tylko 7 celnych trójek oraz brak pomocy z ławki rezerwowych to zdecydowanie za mało by wygrać z Raptors. Na pochwałę zasługuje wcześniej wspomniany Gordon (25 pkt, 7 zb, 5 ast), który nie za bardzo miał wsparcie u kolegów z drużyny (Vooch - 11 pkt, 5/14 z gry, Isaac - 0 pkt, Augustin - 8 pkt, Fournier 19 pkt, ale 2/8 za 3 i 4 straty). Dla rywali świetne zawody rozegrał Leonard - 34 pkt (12/20 z gry) i 6 zb. Mecz nr 5 zagramy w nocy z wtorku na środę o godzinie 1:00 w Toronto. Be Magic!