Zachęcamy by dorzucić się do naszej działalności, z góry dzięki!!! Link do zrzutki
Offseason 2026
Info o Drafcie

Draft: 23-24 czerwca 2026
Wybory Magic: 46
Mock: Tankathon

Przyszli do Magic

Sean Sweeney (trener) - ze Spurs


Odeszli z Magic

Jamahl Mosley (trener) - do Pelicans
God Shammgod (asystent) - do Pelicans

Southeast Division
DrużynaWL%
Atlanta Hawks 46360.561
Orlando Magic 45370.549
Charlotte Hornets 44380.538
Miami Heat 43390.524
Washington Wizards 17650.207
Liderzy
Punkty Zbiórki
Banchero 22,2
F. Wagner 20,6
Bane 20,1
Banchero 8,4
Carter Jr. 7,4
F. Wagner 5,2
Asysty Przechwyty
Suggs 5,5
Banchero 5,2
Bane 4,1
Suggs 1,8
Black 1,4
Bane 1,0
Bloki Minuty
Bitadze 1,0
Suggs 0,7
Black 0,7
Banchero 34,8
Bane 33,6
F. Wagner 30,0
Shoutbox
Sezon coraz bliżej
Autor: jingles | Data dodania: 07.10.2025, 10:56
Na szczególną uwagę zasługuje występ debiutanta Jase'a Richardsona, który w 24 minuty zanotował 13 pkt, trafiając 5/11 z gry, z czego 3/3 zza łuku. Do tego zaliczył 4 zbiórki, 3 z nich w ataku.

Odpoczywali obaj bracia Wagner (Mo kontuzja, Franz odpoczynek) oraz Suggs (rehabilitacja), a w pierwszej piątce dobrze pokazał się da Silva - 12 pkt, 2/6 za 3.

Ogólnie Magic trafili 13/39 trójek. Ale skuteczność Richardsona czy Howarda (2/4 za 3) daje promyczek nadziei. Taki mini, bo to tylko jeden mecz i tylko preseason.

Media Day za bardzo nie śledziłem, ale z przelotnie złapanych informacji i relacji można odnieść wrażenie, że atmosfera w drużynie jest dobra. Nie wiadomo czy Suggs będzie gotowy na pierwszy mecz sezonu, są szanse, że tak. Ale niewykluczone, że na jego powrót chwilę jednak poczekamy, grunt żeby nie przedobrzyć i mieć pewność, że jest gotowy.

Bane wygląda, jakby fajnie wkomponował się w drużynę, mówił o tym, że wie jaka jest jego rola i chce pomóc liderom by wprowadzić drużynę do walki o najwyższe cele. Jones też wydaje się być właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.

Zwieńczeniem fajnej atmosfery w ekipie był koncert, jaki zawodnicy urządzili Mosleyowi po meczu z Heat, z okazji 47. urodzin trenera. Oczywiście wykonawcami byli debiutanci i drugoroczniak. Oby nastroje w sezonie spowodowane wynikami Magic były równie dobre.

OK, piszę o tym, że gracze śpiewali "Sto lat" trenerowi, to znaczy, że naprawdę tęsknię za oglądaniem spotkań Orlando Magic :D Ale już niedługo. GO MAGIC!!!
Komentarze
Nick: Rejestracja
E-mail:

| Zapomnij
Content Management Powered by CuteNews